خدمات دندانپزشکی

خدمات کلینیک دندانپزشکی الهیه

طراحی لبخند برای بار اول در خاورمیانه
با استفاده از نرم افزار طراحی لبخند، تغییرات لازم در لبخند بیمار شامل شکل، اندازه، تناسب دندان ها ، خط لثه و دیگر مشخصات لبخند به نحوی شبیه سازی می گردد که بیمار قادر خواهد بود درمان نهایی را به صورت تقریبی ارزیابی نماید. آنالیز دقیق طراحی لبخند بیمار با استفاده از تناسب های مختلف صورت ، مانند فاصله مرکز دو مردمک، فاصله گوشه لب و ارتفاع صورت توسط نرم افزار انجام می گیرد. این سیستم خارق العاده کاملا دیجیتالی است و بیمار قبل از هرگونه عملیات دندانپزشکی می تواند نتیجه کار تمام شده را بر روی صورت خود در طرح های مختلف مشاهده نماید.بدین ترتیب اگر نیاز به اعمال سلیقه داشته باشد می تواند قبل از شروع کار دیدگاه های خود را بر اساس نیاز و سلیقه خود اعمال، و به دندانپزشک اعلام نماید.
روش های بدون خونریزی و بدون نیاز به بخیه
امروزه زیبایی لبخند تنها مربوط به دندان ها نشده و زیبایی مجموعه لثه و دندان مد نظر است. ما در این مرکز تنظیم خط لثه را با دو روش الکتروسرجری و لیزر انجام می دهیم. هر دوی این روش ها بدون درد و خونریزی بوده و نیاز به بخیه نخواهند داشت
برای نخستین بار در ایران، روکش هایی از جنس دندان
این مرکز با ارایه سیستم هیدروکسی آپاتایت که از بافت سلولی دندان طبیعی تشکیل شده است می تواند زیباترین روکش های سرامیکی را آماده نماید.
ما با استفاده از این مواد می توانیم بهترین جایگزین را جهت زیباسازی دندان های بیماران ارایه نماییم.
این مواد از نظر بافت سازنده سلولی کاملا شبیه دندان های طبیعی بوده ، همچنین بالاترین تطابق را با دندان های طبیعی خواهد داشت.
لمینت با کمترین تراش , لمینت بدون تراش
لمینت های بدون تراش (Contact Lens)

این متد ساخت لمینت های بدون تراش را ارایه مینماید. در عین حال با بررسی دقیق و اسکن اولیه از صورت و دندان های بیمار ، ما می توانیم بهترین خدمات دندانپزشکی را در این زمینه ارایه نماییم.

لمینت با کمترین تراش

در این روش با کمترین تراش برروی سطح دندان ها می توانیم وضعیت دندان های نامرتب بیمار را به بهترین شکل تصحیح نماییم همچنین با استفاده از فریم Exam استحکام لازم به لمینت داده می شود.

در این مرکز انواع درمان های تخصصی ارتودنسی با بالاترین کیفیت و با بهره گیری از مدرن ترین روش ها و تجهیزات روز دنیا انجام می شود

درمان پیشگری و اصلاحی ارتودنسی

انواع خدمات جراحی دندان و صورت انجام میگیرد
جراحی تخصصی سینوس لیفت و پیوند های استخوانی کاشت ایمپلنت های دندانی جراحی های زیبایی و بازسازی فک و صورت

انواع پروتز های ثابت و متحرک
ترمیم تخصصی دندان طراحی لبخند

ارایه انواع خدمات زیبایی در این مرکز
طراحی لبخند تزریق ژل و بوتاکس سفید کردن دندان ها

دندانپزشکی کودکان در این مرکز انجام می گیرد